Vali Masatlı, Altınözü’nde bir dizi temaslarda bulundu

Hatay Valisi Mustafa Masatlı Altınözü’ne gelerek temaslarda bulundu. İlk olarak Altınözü Kaymakamı Mehmet Sert, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı ve ilçedeki kamu kurumlarının temsilcileriyle birlikte Altınözü’nde mahalle muhtarları ile bir araya gelen Vali Masatlı, deprem sonrası yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında genel bilgiler verdi. Altınözü Belediyesi Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda, deprem sonrası Altınözü’nde yapılan çalışmalar ve bundan sonra hayata geçirilecek projeler ele alındı. Vali Masatlı, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında Kaymakam Sert ve Başkan Sarı’dan bilgi alırken, mahalle muhtarlarının da talep ve isteklerini dinledi.

Belediyedeki toplantının ardından, Hatay Valisi Mustafa Masatlı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından ilçede yapımı süren deprem konutlarının inşaat alanını yerinde inceledi.

Vali Masatlı daha sonra Altınözü Enek Organize Sanayi Bölgesi (Karma) ve Altınözü Enek Tarıma Dayalı İhtisas (TDİ) Organize Sanayi Bölgesi (Süt) hakkında müteşebbis heyeti ile gerçekleştirilen toplantıya başkanlık etti. Bu toplantıda Enek OSB’deki çalışmalar ele alındı. Haber: Sabahattin Atasoy