Yapar, Öz Akyol Çelik Yapı’yı ziyaret etti

Cumhur İttifakı Antakya Belediye Başkan Adayı İbrahim Naci Yapar, esnaf ziyaretlerinde, Antakya’yı kent esnaflarıyla birlikte kalkındıracaklarını söyledi.

Başkan Adayı Yapar gününü esnaf ziyaretlerine ayırdı. Tüm zorluklara rağmen yaralarını sarma mücadelesi veren esnafları ziyaret eden Yapar, esnaflara kentin önümüzdeki 5 yılda sıfırdan ayağa kaldırılacağını belirtti.
Öz Akyol Çelik Yapı firmasını ziyaret eden Yapar, işletme sahibi Mehmet Ali Akyol ve personellerden destek istedi. Ziyaretinden ve ilgisinden dolayı Yapar’a teşekkür eden firma sahibi Mehmet Ali Akyol, seçim çalışmalarında Yapar’a başarılar diledi.
Başkan Adayı Yapar, “Antakya’mızın esnaflarını ziyaret ederek sorunlarını dinledik. Hepimizin derdi ortak. Kentin bir an önce ayağa kalkması. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde geride kalan 1 yılda Antakya’mızda yapılanlar önümüzdeki 5 yılda yapacaklarımızın teminatıdır. Hastaneler, okullar, yollar, konteyner kentler, işyerleri ve tüm vatandaşlarımıza yapılan destekler Cumhur İttifakı’nın bu zor süreçte nasıl bir başarı hikayesi yazdığını gösteriyor. Allah nasip ederse 1 Nisan’dan itibaren kentimizde yükselen inşaatlarımızın tamamlanmasını, yollarımızın, işyerlerimizin bitmesini sağlayacağız. Sizler sıcak yuvalarınıza kavuşurken biz de tamamlayıcı hizmetlerimiz ile her daim yanınızda olacağız. Bu sebeple hem Antakya Belediyesi’nin hem de Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin kentimizin içinde bulunduğu durum itibariyle merkezi hükümet ile tek çatı altında olması çok önemlidir. Hizmetlerimizin koordineli ve kesintisiz şekilde ulaşması için tüm vatandaşlarımızdan destek bekliyoruz” ifadelerini kullandı.
Yapar, tüm vatandaşlardan 31 Mart’ta Antakya Belediye Başkanlığı seçimlerinde kendisine, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Mehmet Öntürk’e destek istedi.