Üretimin, ekonominin, sosyal hayatın vazgeçilmezi olan hanım kardeşlerimizin her zaman yanındayız, destekçileriyiz

Hatay Altınözü Zeytin Emeği Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi (HAZEK) tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir program düzenlendi. Programa Altınözü Kaymakamı Mehmet Sert, eşi Gökçe Sert, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı ve eşi Meryem Sarı’nın yanı sıra kurum amirleri ve STK temsilcileri katılım gösterdi.

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, programda yaptığı konuşmada hayatın vazgeçilmezi olan kadınların her zaman yanında olduklarını ifade etti. Başkan Sarı, “Üretimin, ekonominin, sosyal hayatın vazgeçilmezi olan hanım kardeşlerimizin her zaman yanındayız, destekçileriyiz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle; Kaymakamlığımız, Belediyemiz, HAZEK Kadın Kooperatifimiz ve STK’larımız tarafından düzenlenen programa Kaymakamımız Sayın Mehmet Sert, Cumhuriyet Başsavcımız, Savcılarımız, Hakimlerimiz ve kurum amirlerimiz ile birlikte katıldık.

İlçemizin marka değerlerinden olan Zeytin, Zeytinyağı, Cimem ve Zahter başta olmak üzere her alanda çalışan, üreten, emek veren hanımefendilerler nezdinde tüm kadınların 8Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, emeklerinden dolayı tüm personelimize teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Sabahattin Atasoy

Foto: Mahmut Tuncay