Süper Lig 2’den büyüktür!

Şampiyonluk mücadelesi veren Galatasaray ve Fenerbahçe ligde çıktıkları maçlarda hakemlerin lehlerine yaptığı hatalarla gündeme gelmeye devam ediyor. Cumartesi akşamı oynanacak Atakaş Hatayspor-Fenerbahçe maçı öncesi TFF Merkez Hakem Kurulu’na sesleniyoruz. Adil olun, Anadolu takımlarını doğramayın!

 

Türk futbolu skandal hakem kararlarıyla çalkalanmaya devam ediyor. Ligde şampiyonluk mücadelesi veren iki köklü kulüp, Galatasaray ve Fenerbahçe takdir haklarının çoğunlukla kendilerinden yana olduğu maçlar oynamaya devam ediyor. Anadolu takımlarının ortaya koyduğu emek ve mücadele hakemlerin skandal hataları sonucunda heba oluyor.

Göreve geldiği günden bu yana tartışmaların odağındaki isimlerden biri olan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükeşki, maçların adil bir şekilde yönetilmesini sağlayamıyor. Son haftalarda şampiyonluk mücadelesi veren iki İstanbul takımının lehine çalınan hatalı düdükler Anadolu takımlarının haklarının çalınmasına neden oluyor.

Bordo-Beyazlı renklere gönül veren taraftarlar Cumartesi günü oynanacak olan Hatayspor – Fenerbahçe maçında hakemlerin ve VAR heyetinin hakkaniyetli bir yönetim sergilemesini istiyor. Haber: Sabahattin Atasoy