Savaş, seçime günler kala Altınözü’nü hatırladı!

Altyapı hizmetlerinde sınıfta kalan ve belediye kaynaklarını çarçur eden Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, CHP’den yeniden aday gösterildiği ve büyük tepki çeken sürecin ardından seçime sayılı günler kala Altınözü ilçesini hatırladı. Adaylığı açıklandıktan sonra özellikle Defne ilçesinde asfalt serimine ağırlık verdiği görülen Savaş, kendine olan güveni tükettiği seçmenin gözüne girmeye çalışıyor. HBB hizmetlerinden yoksun bıraktığı ilçelerden biri olan Altınözü’ne gelen Savaş, çok sayıda mahalleyi ziyaret etti.

Savaş, Altınözü ziyaretinde, “Altınözü ilçemizde Yanıkpınar ve Dokuzdal mahallelerimizde hemşehrilerimizle bir araya gelerek talepleri aldık. Mahalle sakinlerinin yol ile ilgili şikayetlerini iletmesi üzerine gerekli talimatları verdik” dedi.

Altınözülü vatandaşlar, “Yeniden adaylığı kendi tabanında büyük tepki çeken ve köşeye sıkışan Savaş, seçime sayılı günler kala Altınözü ilçesini hatırladı” ifadesini kullanarak, HBB’de kan değişimi olması gerektiği yönünde görüş bildirdi. Haber: Sabahattin Atasoy