İskenderunspor, Play-Off maçına çıkma kararı aldı

Iğdır FK – İskenderunspor maçı yarın saat 15.30’da başlayacak

 

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta normal sezonu 6’ncı sırada bitirerek Play-Off’a katılmaya hak kazanan İskenderunspor’da yaşanan belirsizlik sona erdi. Kulüp Başkanı Hakan Bolat’ın daha önce futbolculara ödeme yapılamadığı gerekçesiyle oyuncuların haklı olarak tek taraflı fesih işlemi yapmaya başladığını duyurması ve Play-Off maçlarına çıkılıp çıkılmayacağını futbolcularla istişare edeceklerini söylemesi üzerine gözler alınacak karara çevrilmişti.

Başkan Bolat, yaptığı açıklamada Iğdır’a gideceklerini ve şehir için elinden geleni yapacaklarını söyledi. Play-Off maçlarının ardından bir basın toplantısı yapıp tüm sorulara yanıt vereceğini aktaran Başkan Bolat, yine üstü kapalı bir şekilde birilerini hedef aldı. Bolat, “Iğdır maçına gidiyoruz. Şehrimiz için elimizden geleni yapacağız. İçimizdeki İrlandalılara rağmen İskenderunspor Allah’ın izniyle kapanmayacaktır. Play-Off maçlarından sonra basın toplantısı yapıp tüm soruları yanıtlayacağım” dedi.

Ligi 6’ncı sırada bitiren Körfez ekibi Play-Off Yükselme 1. Tur mücadelesinde ligi 3’üncü sırada bitiren Iğdır FK ile deplasmanda oynayacak. Yarın (9 Mayıs Perşembe) günü saat 15.30’da oynanacak olan mücadelenin galibi Menemen FK ile 24 Erzincanspor eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak. Haber: Sabahattin Atasoy