Devlet-i Aliyye Ocakları’nın Resim Yarışması Ödül Töreni Altınözü’nde gerçekleştirildi

Devlet-i Aliyye Ocakları Hatay İl Başkanlığı tarafından deprem afetini yaşayan ortaöğretim öğrencilerine motivasyon ve destek amacı ile düzenlenen Resim Yarışması Ödül Töreni Altınözü Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Devlet-i Aliyye Ocakları Hatay İl Başkanlığı tarafından Deprem afetini yaşayan ortaöğretim öğrencilerine motivasyon ve destek amacı ile düzenlenen Resim Yarışması Ödül Töreni ve il divan toplantısında gerçekleştirilen İl başkanlığı devir teslim törenine, Devlet-i Aliyye Ocakları Genel Başkanı Şehzade Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu’nu temsilen Genel Başkan vekili Ahmet Zahit Dizdar, Teşkilat Başkanı Mehmet Karapınar, Genel Başkan Yardımcıları, Sivil Toplum Kuruluşlarının ve siyasi partilerin temsilcileri ile kalabalık bir vatandaş topluluğu katılım sağladı.

Resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verilirken, il teşkilatı kuruluşunda başarılı çalışmalarından dolayı Hasan Bozoğlan’a ve Defne İlçe Başkanı Hüseyin Arslan’a Genel başkan vekili Ahmet Zahit Dizdar tarafından teşekkür plaketi verildi. İl teşkilatı içerisinde gösterdikleri başarılı çalışmalardan dolayı İl teşkilat başkanı Mehmet Altınöz’e, Eğitim Birim Başkanı Mustafa Salimoğlu’na, Antakya ilçe başkanı Cumali Helvacı’ya, Samandağ ilçe Başkanı Ünal Çolak’a teşekkür belgeleri verildi.

BİLAL EŞKİL İL BAŞKANI OLDU

Devlet-i Aliyye Ocakları Hatay İl başkanlığı görevine atanan Bilal Eşkil görev devir teslim töreni sonrasında Hatay İl Teşkilat kurucusu Hasan Bozoğlan’a teşkilatın ilk yapılanmasında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalardan ve katkılarından dolayı teşekkür ederek, devraldığı bayrağı daha ileriye taşımak için büyük bir çaba sarf edeceğini ifade etti.

Devlet-i Aliyye Ocakları Hatay İl Teşkilatı tarafından yapılan açıklamada, “Genel merkezde görevlendirilen Hatay il teşkilatları kurucu başkanımız Hasan Bozoğlan’a yeni görevinde üstün başarılar diliyoruz. Bu kutlu yolda başkanımız Hasan Bozoğlan’ın izinden ve göstermiş olduğu yoldan hayırlı ve başarılı çalışmalarını sürdüreceğiz.  Resim Yarışması Ödül Törenimize ve il divan toplantımıza katılım sağlayan herkese şükranlarımızı sunuyoruz” denildi.