CHP’nin yalanlarından bıkan Defneliler Hizam Hasırcı’nın etrafında birleşiyor

İki dönemdir rekor oylarla CHP’li belediye başkanları tarafından yönetilen Hatay’ın Defne ilçesinde 31 Mart seçimleri öncesinde değişim rüzgarları esiyor. Belediye başkanları İbrahim Yaman ve İbrahim Güzel’le geçen kayıp 10 senenin hesabını sorma kararlığında olan Defneli vatandaşlar, seçmeni çantada keklik gören ve sıfır hizmetle koltukta kalmaya devam edeceğini zanneden CHP’ye sandıkta gerekli cevabı vereceklerini ifade ediyor.

CHP’nin Defne Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Özgün’ün de Defne’nin sorunlarını çözeceğine inanmadıklarını ifade eden vatandaşların, TKP adayı Hizam Hasırcı etrafında toplandıkları görülüyor.

DEFNE BELEDİYESİ’NİN ANAHTARINI RANTÇILARDAN ALIP, HALKA VERMEK İÇİN GELİYORUZ

Defne’de adaylığını açıklayan ilk isim olan Hizam Hasırcı, gittiği her yerde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanıyor.

Dürüst, namuslu ve ilkeli siyasete hasret kalan Defneliler umudunu “Defne Belediyesi’nin anahtarını rantçılardan alıp, halka vermek için geliyoruz” diyen Hizam Hasırcı’ya bağlamış durumda.

Defne ilçesinde mafya ve rant düzeninin hakim olduğunu ve bu düzeni yerle bir edeceklerini ifade eden Hizam Hasırcı, 1 Nisan sabahı itibariyle Defne’de halkçı bir belediyecilik döneminin başlayacağına inandığını kaydediyor. Haber: Sabahattin Atasoy