Başkan Sarı: Altınözü’müze en güzel hizmeti bu güne kadar biz yaptık, yine biz yapacağız

Önümüzdeki 5 yıllık süreçte de ilçemizin 50 yılını kurtaracak projelerimizi hayata geçireceğiz

Altınözü Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Altınözü Belediye Başkan Adayı Rıfat Sarı, seçime saatler kala önemli bir açıklama yaptı. İki dönemdir ilçede belediye başkanlığı yapan Başkan Sarı, Altınözü’ne en iyi hizmeti kendisinin yaptığını yeni dönemde de yine Altınözü’ne en iyi şekilde hizmet için çalışacağını söyledi.

Yeni dönemde Altınözü’nün 50 yılını kurtaracak projeleri hayata geçireceklerini aktaran Başkan Sarı, “Altınözü’müze en güzel hizmeti bu güne kadar biz yaptık, yine biz yapacağız.  İlçemizi yeni dönemde yeni projelerle daha da ileriye taşıyacağız. Halkımıza hizmet hakka hizmettir şiarıyla 2014 yılında çıktığımız kutlu yolda ilçemize sayısız eser kazandırdık.  Vatandaşlarımızın isteğini baştacı edip ilçemizi ilmek ilmek dokuduk. Laf değil eser siyaseti yaptık ve 49 mahallemizde durmadan çalıştık.

Altınözü’müzde köklü değişimin başlangıcını yaptık. 2024 yılından itibaren önümüzdeki 5 yıllık süreçte de ilçemizin 50 yılını kurtaracak projelerimizi hayata geçireceğiz. Gönül gönüle, el ele verdikten sonra her şey mümkün” dedi. Haber: Sabahattin Atasoy