Başkan Öntürk Altınözü Belediyesi’ni ziyaret etti: Verdiğimiz tüm sözleri tutacağız

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk, Altınözü’nde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak Altınözü Belediyesi’ni ziyaret eden Başkan Öntürk,  Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Cumhur İttifakı ilçe başkanları ve Altınözü Belediye Meclis üyeleri tarafından karşılandı. Gerçekleşen görüşmede Altınözü’nde ilçe belediyesi ve HBB tarafından hayata geçirilecek hizmetlere ilişkin istişarelerde bulunuldu.

Seçim öncesi Altınözü’ne hizmet sözü verdiklerini hatırlatan Başkan Öntürk başta su, kanalizasyon ve yol gibi altyapı hizmetleri olmak üzere Altınözü’nün ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda hummalı bir çalışma başlatacaklarını söyledi.

Ziyaretinden dolayı Öntürk’e teşekkür eden Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, “Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Öntürk’ü belediyemizde ağırlayıp hayırlı olsun temennilerinde bulunarak koordineli olarak yürüteceğimiz hizmetlerimizi hasbihal ettik.

Sayın Başkanımıza görevlerinde muvaffakiyetler ve milletimize hizmet yolunda başarılar diliyorum” sözlerini kullandı.

Öntürk, Altınözü Belediyesi’ndeki temaslarının ardından ilçede taziye ziyaretleri gerçekleştirerek, yakınlarını kaybeden vatandaşların acısını paylaştı. Haber: Sabahattin Atasoy