Altınözülü sporcular Antalya’dan 21 madalyayla döndü

Antrenörlüğünü Altınözü Atatürk Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Beida Sürgit’in yaptığı Altınözü Kaymakamlığı ve Belediyesi Spor Kulübü sporcuları Antalya’da yapılan Ashıhara Kyokushın Kata Asya Açık Şampiyonası’ndan 21 madalyayla dönerek Altınözü’nü gururlandırdı.

Altınözü Kaymakamlığı ve Belediyesi Spor Kulübü sporcuları önceki şampiyonlarda olduğu gibi Antalya’da yapılan Ashıhara Kyokushın Kata Asya Açık Şampiyonası’nda da elde ettiği derecelerle de adından söz ettirmeyi başardı. 4-7 Ocak tarihlerinde Antalya’da yapılan Ashıhara Kyokushın Asya Şampiyonası’nda Altınözü Kaymakamlığı ve Belediyesi Spor Kulübü sporcuları Kata ve Kumite maçlarında toplamda 21 madalya kazandı. Sporcular Kata dalında 4 birincilik, 4 ikincilik Kumite dalında ise 3 birincilik 7 ikincilik ve 3 üçüncülük elde etti.

Şampiyona sonrası bir teşekkür mesajı paylaşan kulüp antrenörü Bedia Sürgit, “Desteklerinden dolayı Altınözü Kaymakamımız Sayın Mehmet Sert’e, Belediye Başkanımız sayın Rıfat Sarı’ya, ilçe spor müdürümüz Ahmet Zümre’ye, ilçe milli eğitim müdürümüz Mehmet Güner’e, okul müdürlerim Abidin Olgun, Mehmet Sürmeli, Süleyman Hoca ve Zeynep Hiloğlu’na sonsuz teşekkür ederiz” dedi. Haber: Sabahattin Atasoy